ЯРОС для хвойних та туй

ярос для туй

Добриво ЯРОС для хвойних та туй

Щоб повноцінно розвиватися, рослинам потрібен якісний догляд із використанням органічного добрива. Саме таким є Ярос для хвойних, який сприяє їхньому здоров’ю, силі та красі. Це універсальний засіб, що підходить для всіх видів хвої. Головне — дотримуватися інструкції по використанню та слідкувати за регулярністю поливу.

Завдяки препарату ваші рослини отримуватимуть всі необхідні поживні речовини та виглядатимуть більш доглянутими. Крім того, вони матимуть сильний імунітет до поширених захворювань. До його переваг відносять екологічну чистоту, збалансований склад та ефективність. Споживачі у своїх відгуках відзначають, що перші позитивні зміни від використання Яросу для хвойних можна помітити вже через 2-3 тижні.

Який саме вплив чинить підживка:

 • активізація росту;
 • покращення фотосинтезу;
 • стимуляція розвитку;
 • посилення стійкості до шкідників та хвороб;
 • привабливий зовнішній вигляд. 

Засіб чинить позитивний вплив на грунт, роблячи його більш родючим. Крім того, воно може використовуватися для позакореневої обробки. До його складу входять всі необхідні макро- та мікроелементи в ідеальному співвідношенні.

Склад підживки для хвойних та туй

Для нормального розвитку та росту такі дерева потребують магнію, калію й фосфору. Магній є складовою частиною хлорофілу, зеленого пігменту, який забезпечує рослинам можливість здійснювати фотосинтез. Калій бере безпосередню участь в регуляції водного балансу, підтримує стійкість до стресових ситуацій, наприклад, посухи, а також впливає на ріст коренів. Фосфор є важливим для енергетичних процесів у рослині, зокрема для передачі та зберігання енергії.

Категорично забороняється використовувати для хвої наступні добрива:

 • з високим вмістом азоту (можуть призвести до надто активного росту зелені, яка не встигатиме дерев’яніти і почне гнити після настання холодів);
 • мінеральні з неправильно підібраним складом (матимуть згубний вплив на рослину).

Використання Яросу для хвойних дерев унеможливлює шкоду, оскільки препарат має продуману та збалансовану формулу.

Не менш ретельно потрібно обирати підкормку для кипарисових, оскільки є висока вірогідність нашкодити рослинам. Найбільш підходящими для них вважаються такі варіанти, як, наприклад, аміачна селітра, що активізує надземну частину. Її слід розводити у воді в співвідношенні 30 грамів селітри на 1 відро води. Поливати потрібно із розрахунку по 5 літрів розчину на рослину.

Також для догляду за туями добре підходить кісткове борошно, яке містить велику кількість корисних мікроелементів. Рекомендується застосовувати 10-150 грамів борошна для кожного дерева із закладанням в грунт на 3-4 сантиметра. Але найкращим варіантом підживки є Ярос для туй. Це ефективний препарат, що забезпечує здоровий ріст та нормальну життєдіяльність хвої. Він має багатий та збалансований склад, тому ідеально підходить для цих рослин.

ярос для хвойних

ЯРОС для хвойних: інструкція

Використання органічного рідкого добрива — це зручний та ефективний спосіб надати хвої всі необхідні поживні речовини. Воно підходить як для поливу, так і для обприскування. Якщо рослина низька, можна взяти лійку для поливу. Важливо виміряти потрібну кількість рідкого засобу згідно з інструкцією на упаковці та додати його до відповідної кількості води. Потім розчин можна влити в лійку і полити рослину так, щоб розчин стікав по кронах та потрапив в грунт.

Для високих дерев та кущів ефективніше застосовувати два методи підкормки — полив та обприскування. Для цього слід використовувати спеціальний розпилювач, що дозволяє отримувати дрібні краплі, які рівномірно розподіляються по зеленій частині хвої. В інструкції Яросу для хвойних вказані рекомендовані дозування та спосіб приготування розчину. Важливо сказати, що передозування препаратом неможливе, оскільки він є органічним. В ньому містяться ті макро- та мікроелементи, які беруть участь у розвитку та зростанні рослин, але в деякі пори року виробляються в недостатній кількості. Саме тому обробляти їх рекомендується навесні та восени.

Дозування добрива ЯРОС для хвойних дерев

Оскільки існує декілька способів використання добрива, його дозування для різних випадків буде відрізнятися.

Як розводити Ярос для хвойних згідно з інструкцією:

 • для підливки або дощування — на 10 л води 25 мл препарату;
 • для обприскування — на 10 л води 250 мл засобу;
 • при використанні пестицидів — на 10 розчину 25 мл добрива.
інструкція з приготування розчіну ярос

Якщо ви використовуєте хімічні засоби, важливо попіклуватися про захист та додаткову стимуляцію рослин. Для цього потрібно приготувати пестицид згідно з вказівками виробника, потім додати Iaros із розрахунку 25 мл препарату на 10 л розчину, залишити суміш на 7 хвилин, перемішати та використовувати, слідуючи інструкції.

Реанімація хвойних з ЯРОС

Характерна особливість хвої полягає в тому, що визначити, чи прижилась рослина, можна лише через 2-3 роки після її посадки. Ялинки, наприклад, можуть раптово змінювати колір на жовтий та втрачати свою життєздатність.

Щоб уникнути втрати часу та допомогти рослинам прижитися на новому місці, від самого початку посадки потрібно використовувати добриво Ярос для хвойних в якості підкормки.

Тоді рослини не доведеться реанімувати. Але якщо ці міри не були дотримані, хвоя ослабла, почала жовтіти та сохнути, потрібно негайно застосувати препарат в подвійному дозуванні, і повторювати процедуру кожні два тижні.

Чим обробити туї від пожовтіння

Восени пожовтіння таких рослин — це природний процес, пов’язаний із змінами в кліматі та скороченням тривалості дня. В цей час хвоя починає готуватися до зимового періоду, тож пожовтіння та опадання деяких листочків є ознаками цієї підготовки. Це нормальне явище, і, як правило, не вимагає спеціальних заходів. Однак іноді дерева можуть почати жовтіти через хвороби чи стрес, спричинений неправильним доглядом чи негативними зовнішніми впливами. 

У таких випадках необхідно вжити заходів для поліпшення їхнього здоров’я:

 • Додаткове живлення. Восени можна застосувати добриво для хвої. Воно допоможе рослинам накопичити необхідні поживні речовини, щоб пережити зиму та відновитися навесні. Як вказано в інструкції Ярос для туй, він підходить для поливу під корінь та обприскування крон.
 • Обрізка. Видаліть хворобливі, сухі чи пошкоджені гілки, щоб сприяти циркуляції повітря та стимулювати ріст нових гілок.
 • Захист від негоди. Захистіть рослини від вітру та надмірного снігу, щоб уникнути пошкоджень.
 • Підготовка грунту. Розгляньте можливість додавання органічних матеріалів (компост, перегній) до грунту. Це поліпшить його структуру та водопроникність.
 • Уникайте посухи. Слідкуйте, щоб грунт не пересихав, особливо восени, коли рослини готуються до зими. Регулярно перевіряйте вологість грунту та здійснюйте полив за необхідності.

Правильно доглядаючи за хвоєю та вчасно застосовуючи необхідні заходи, ви зможете уникнути пожовтіння восени та зберегти її здоров’я для наступного сезону.

Переконайтесь в дієвості ЯРОС для хвойних та туй!

Пропонуємо купити Ярос для хвойних на нашому сайті в декілька кліків. Для цього потрібно вибрати відповідне пакування, додати товар до віртуального кошика або зателефонувати нам.

Купуючи Iaros саме у нас ви отримуєте наступні переваги:

 • зручні способи оплати;
 • швидка доставка по Україні;
 • професійна консультація;
 • вигідні ціни;
 • наявність всіх необхідних сертифікатів.

Замовляйте Ярос для туй просто зараз, і ми оперативно доставимо його в Київ, Львів, Дніпро або будь-яке інше місто. Вся необхідна контактна інформація розташована у відповідному розділі сайту.